+372 51 54 598
info@inkdeco.ee

Candy Bar

Candy bar ´i idee on tulnud meile Läänest ning praeguseks Eestis üha rohkem populaarsust kogumas. Algselt kaunistati sel moel peamiselt pulmalaudu, praegu aga kasutatakse Candy bar´i peale pulmade ka kõikvõimalikel muudel pidudel: lastepeod, juubelid, tüdrukuteõhtud, firmapeod ja teised üritused.

 

Candy bar´i ehk magusa laua puhul pakutakse koos tordiga (või ka ilma) erisuguseid desserte ja maiustusi, mis teevad rõõmu nii kogenud gurmaanile kui ka tavalisele maiasmokale. Põhiidee on pakkuda nii palju head-paremat, et silme ees läheb kirjuks, võttes seejuures arvesse peo temaatikat, värvigammat ja dekoratsioone.

 

Oskuslikult tehtud Candy bar paneb teie külalised vaimustuma ja hämmastuma. Üks suur pluss ja põhjus, miks me sellesse magusa laua pakkumise viisi lausa armunud oleme, on võimalus ehtida teie pidu kaunistuste ja kondiitritoodetega. Peale selle on Candy bar teile ja teie külalistele suurepärane fototsoon!

inkdeco-logo-elem

Candy bar lasteüritustele

Lastepeo Candy bar on väga ere ja värvirohke lahendus maiustuste pakkumiseks, aga ka suurepärane fototsoon! Laste Candy bar´i jaoks on stiili valida veelgi lihtsam: lemmikmultifilmide kangelased, lemmikmänguasjad (näiteks autod poistele ja printsessid tüdrukutele), samuti võib võtta aluseks lapse huviala (ballett, hoki, jalgpall, võimlemine jms).

inkdeco-logo-elem

Candy bar täiskasvanute pidudele

Candy bar firmapeole või täiskasvanu sünnipäevale, tüdrukuteõhtule või Baby shower´ile. Sellise Candy bar´iga võite te ka oma külalisi üllatada. Firmapidude puhul võib kasutada firmade logosid kondiitri- või trükitoodetel. Candy bar võib nendel pidudel olla igat värvi ja mis tahes stiilis.

inkdeco-logo-elem

Candy bar pulmapeole

Candy bar on suurepärane võimalus üllatada pulmapeo külalisi ja rõõmustada neid mitmekesiste suupistetega. Ühtlasi on see kaunis fototsoon teile ja teie külalistele. Pulmapeo Candy bar´i puhul on väga olulisel lilleseaded – need peavad olema kooskõlas pruudikimbu ja teiste pulmas kasutatavate lillekompositsioonidega.

Võtke meiega ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.