+372 51 54 598
info@inkdeco.ee

Lisateenused

 • Pidude kaunistamine õhupallidega
 • Peojuht
 • Tsirkus sünnipäevaks
 • Kondiitrid
 • Floristid
 • Foto / Video

Dekoreerime pidusid õhupallidega. Pakume erisuguseid lahendusi (nii geeliga täidetud õhupalle kui ka õhupallidest valmistatud rippvanikuid, pulmakaari jms). Samuti võime organiseerida õhupallide kohaletoimetamise peo toimumise paika.

Peojuhid

Näitleja ilmub peole valjult teatadesi kõikidele pidustuse külalistele oma kohalolekust. Järgnevalt näitleja jutustab oma loo kuidas ja milleks saabus ta peole. Klient võib valida muinasjutu või multifilmi tegelase ning vastavalt selle tegelase loole esitatakse muinaslik mängu programm. Programmi lõpus lauldakse sünnipäevalapsele sünnipäevalaulu ja kutsutakse kõiki torti sööma ning ükski pidu ei toimu tordiküünalde ärapuhumiseta!

Seebimullide show
Pidustuse külastajad näevad kõige erinevamates suurustes mulle, huvitavaid trikke, hiiglaslikke seebimulle, samuti võivad viibida suure seebimulli sees!

 

Seebimullide show  + Õhupallikujude meisterdamine

Teadus show 45-55 min
Teadus show – hariduslik pidu keemiliste katsetega ja teaduslike katsetega. See jääb kauaks meelde nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Teadus laboris kõik plahvatab, sisiseb ja sädeleb, kuid kõige tähtsam on see, et kõik meie katsed on ohutud. Tõeline teaduslik show, ehtsad seadmed ja fantastilised tulemused – parim lapse jaoks, keda huvitavad katsed.

Näomaaling

Näomaaling on joonistus, mida kantakse nahale spetsiaalsete värvide abil, mida on lihtne maha pesta ning, mis ei ärrita nahk, kuna ei sisalda kahjulikke aineid. Huvitav on jälgida nii lastel kui ka täiskasvanutel, kuidas kunstniku pintsli all toimub võluv ümberkehastus ilusateks printsessideks, kiisudeks ja koerteks, liblikateks, armsateks tiigripoegadeks või vaprateks piraatideks ja superkabgelasteks.

 

Hinnad: 30€ esimene tund
järgnevad tunnid + 25€ (tunni jooksul jõuab kunstnik ära värvida kuni 8 last, sõltuvalt maalingu keerukusest)

Särav tätoveering

Särav tätoveering või glitter tattoo – on populaarne ajutise tätoveeringu liik, mis kujutab endast aplikatsiooni sädelusega, mida kantakse nahale spetsiaalse hüpoallergilise liimi abil. Püsib nahal keskmiselt 2 kuni 5 päeva.

 

Hind: 30€ (hind sisaldab 10 säravat tätoveeringut. Iga lisa tätoveering 3€)

Elav õnnitluskaart

Õnnitliskaart

Mis on elav õnnitluskaart? Ebatavaline, ilmekas ja originaalne viis õnnitleda last sünnipäeva puhul, tuues talle palju positiivseid emotsioone. Elav õnnitluskaart – imepärane kingitus, mis kujutab endast minietendust lemmikkangelase osalusega. Pidulik õnnitlemine, kingituse kinkimine, lõbusad võistlused ja mängud saavad igasuguse peo sädeks, rõõmustavad eranditult kõiki ja muudavad Teie peo lõbusaks ja unustamatuks! Elavaks õnnitluskaardiks võivad olla igasugused muinasjutulised tegelased, kes tulevad Teile koju, mängutuppa või Teie jaoks mugavasse kohta. Kestab see show 15-20 minutit. Naeratused, naer, hea tuju on Teile tagatud!

Modelleerimine õhupallidest

Lõbusad kujukesed õhupallidest on suurepärane kingitus peol nii täiskasvanule kui ka lapsele.

Kompleksteenused

 1. Peojuht-abistaja kogu peo vältel (3 tundi): tunnine mänguprogramm, modelleerimine õhupallidest, glitter tattoo.
 2. Peojuht-abistaja kogu peo vältel (3 tundi): tunnine mänguprogramm kahe peojuhiga, modelleerimine õhupallidest, glitter tattoo.
 3. Peojuht-abistaja kogu peo vältel (3 tundi): tunnine mänguprogramm, modelleerimine õhupallidest, glitter tattoo, seebimullide show.
 1. Väljaõpetatud koer
  Koer näitab trikke ning hiljem sünnipäeva laps paneb end dresseerijana proovile.
  15min / 75€
 2. Päris tsirkusedirektoor,
  kes esitab trikke fookustega + näitab ette trikke koerakesega.
  1 tund / 150€
 3. Tsirkuse õpituba
  Hõlmab endas põhilisi tsirkuse žanre. Proovime žonglöörimist, tasakaalu ketastel, modelleerimine õhupallidest ja lõppedes saavad kõik lapsed mänguasja õhupallist. Lapsed saavad end proovile panna koera dresseetija rollis.
  1 tund / 150€

Enamik meie töid on valminud ühes kondiitritega, kelle töödega saate tutvuda, vaadates meie juba tehtud töid.

Mitte ükski pidu ega üritus ei möödu lilledeta. Meie meeskonda kuuluvad suurepärased floristid, kes kaunistavad teie peo mis tahes värvigammas lillekompositsioonidega.

Tahaks, et iga pidu kauaks meelde jääks. Meie fotograafid aitavad teil jäädvustada nii suure kui ka väikese peo kõige eredamaid hetki.

Võtke meiega ühendust

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.